Karolina wraca na tor!

Karolina Lampel-Czapka wraca na tor! Podobnie jak w ubiegłym roku, dziewięciokrotna mistrzyni Polski zaliczy Epilog - sześciogodzinny wyścig na Automotodromie Brno, tradycyjnie kończący sezon w Czechach. Zmienniczką Karoliny będzie Słowaczka Michaela Peskova.

Coś nowego - Rajd Polski Historyczny!

Karolina Lampel-Czapka i mama dziewięciokrotnej mistrzyni Polski w wyścigach, Emilia Czapka utworzyły załogę Alfy Romeo Bertone 2000 GTV w 1. Rajdzie Polski Historycznym. Po dzisiejszym starcie z Rynku Głównego w Krakowie, uczestnicy rajdu pokonają 755-kilometrową trasę, na której czeka 14 odcinków testu jazdy na regularność. Metę zaplanowano w niedzielę od 17.15 na stadionie TS Wisła. Do pierwszego tego typu rajdu w naszym kraju zgłoszono 58 załóg z sześciu państw. Nie brakuje regularnych uczestników sławnego Rallye Monte Carlo Historique.

Rajdowy debiut Karoliny

Karolina zaliczy rajdowy debiut w II Rajdzie Polski Kobiet (26-27 maja). Dziewięciokrotna mistrzyni kraju w wyścigach, utworzy załogę z telewizyjną dziennikarką Joanną Zientarską. Obie panie pojadą Renault Megane RS, ale ten samochód posłuży im tylko na dojazdówkach. Na próby sportowe organizator podstaw Seaty (na asfalt) i Volvo (na szuter).