Megane pod Spodkiem

Zespół Karolina Autosport wystąpił w przeprowadzonej po raz trzeci w Katowicach, konferencji "Jak zostać rajdowcem", tym razem rozszerzonej o wyścigową tematykę. Depo, na którym zaparkowało Renault Megane Trophy, zlokalizowano pod Spodkiem, a spotkanie z gwiazdami odbyło się w restauracji Oko Miasta. Gośćmi konferencji prowadzonej przez Karola Ferenca, byli Karolina Lampel-Czapka, Tomasz Kuchar, Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Szeja. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie IKS.

Zgodnie z tytułem konferencji, poruszono temat rozpoczęcia kariery w rajdach i wyścigach. Nie zabrakło wspomnień z tegorocznego sezonu - wyjątkowo udanego dla Karoliny, z dwiema zdobytymi szarfami Mistrza Polski, dwiema Wicemistrza oraz Super Pucharem. Pytania dotyczyły planów i marzeń. Karolina zdradziła, że przygotowuje się do startu w styczniowych 24 godziny Dubaju. Na zakończenie goście wręczali puchary triumfatorom sprintu w Jaworznie, po czym odbyła się sesja autografów i przeznaczono czas na wywiady.

Karolina: - Podobało mi się bardzo! Była to wyjątkowo fajna impreza, bardzo fajnie zorganizowana. Pierwszy raz byłam na czymś takim i myślę, że tego typu eventów powinno być więcej. Fajnie jest się spotkać i poopowiadać o swojej pasji, o tym, jak to wygląda od kuchni.