Karolina udekorowana

W ubiegłą sobotę w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle odbyła się gala z okazji zakończenia sezonu PZM. Podczas uroczystości w sali kongresowej tego pięknie położonego hotelu Karolina Czapka odebrała szarfę mistrzowską za zwycięstwo w sezonie 2006 w klasie H-2000 w Grand Prix Polski.

Na uroczystości obecny był cały zespół Karolina Autosport oraz wszystkie osoby, które przyczyniły się do sukcesu Karoliny. Po oficjalnej części nagradzania zawodników „Kaja” odebrała również nagrodę z rąk sponsorów, bez których tegoroczny sukces byłby bardzo trudny do zrealizowania.

Karolina Czapka: - Sezon 2006 dobiegł końca. Był to dla mnie bardzo udany rok. Korzystając z okazji chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy się do mojego sukcesu przyczynili: mojemu wspaniałemu tacie, mamie oraz chłopakowi Maćkowi. Oni zawsze są przy mnie i wierzą w moje umiejętności. Dziękuję również całemu zespołowi, w tym oczywiście mechanikom, bo dzięki ich pracy i zaangażowaniu samochód był zawsze doskonale przygotowany. I oczywiście bardzo mocno chcę podziękować wszystkim moim sponsorom dzięki którym moje starty w sezonie 2006 były w ogóle możliwe. Mam nadzieje, że w sezonie 2007 nasza współpraca będzie również bardzo owocna. Oczywiście nie można zapomnieć o kibicach. Dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali i widząc mnie na torze zawsze mocno trzymali za mnie kciuki. Mam nadzieje, że następny sezon dostarczy wam również wielu emocji.