Karolina planuje start w Super Oesie.

W najbliższą niedzielę w Wieliczce odbędzie się Suer Oes będący zarazem memoriałem Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Imprezę organizuje Automobilklub Krakowski wspierany przez Stowarzyszenie Miłośników Sportu Samochodowego w Wieliczce.

Wśród zgłoszonych załóg nie brakuje zawodników z tytułami Mistrzów Polski na koncie. W klasie drugiej do startu zgłosiła się Karolina Czapka, która planuje wystawić Renault Clio III. - Chciałabym się pokazać kibicom podczas tego startu. Nie mniej jednak boję się trochę o mój samochód, który jest autem typowo wyścigowych. Posiada mały promień skrętu i twarde zawieszenie. Decyzję o starcie podejmę już niebawem - powiedziała Karolina.

Na liście startowej oprócz mistrzyni Polski w WSMP znajdują się oczywiście specjaliści od rajdów samochodowych. Swoim startem pamięć o Kuligu i Bublewiczu postanowili uczcić między innymi: Leszek Kuzaj, Sebastian Frycz, Maciej Oleksowicz, Marcin Bełtowski, Michał Bębenek, Robert Kus, Michał Kościuszko oraz Michał Sołowow.

Pełną listę startową poznamy jednak dopiero w dniu zawodów. Organizatorzy przewidzieli dwa przejazdy tej blisko 2 kilometrowej trasy.