Miła końcówka sezonu

Dużym sukcesem zakończył się tegoroczny sezon dla Karoliny Czapki. Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski w klasie H-2000 i wywalczeniu drugiego miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Czech, okazało się, że zawodniczce z Ustronia przypadła w udziale także druga lokata w Mistrzostwach Europy Strefy Centralnej w klasie do 2 litów.

Sukces jest zaskakujący, jeśli weźmiemy pod uwagę, iż „Kaja” wystartowała tylko w czterech wyścigach, które zaliczane były do rywalizacji w Mistrzostwach Europy Strefy Centralnej. Dzięki bardzo dobrym występom w rywalizacji na czeskich i słowackich torach (trzy razy drugie miejsce – przyp. aut) Karolina zdobyła 51 punktów i została wice-mistrzem Europy Strefy Centralnej Zawodniczka z Polski przegrała tylko ze Zdenko Mikulasko, który dla przykładu zaliczył aż osiem występów w tym cyklu.
Ostatecznie w klasyfikacji ME Strefy Centralnej sklasyfikowanych zostało 46 zawodników, co powoduje, że sukces Karoliny jest jeszcze bardziej wartościowy.

Karolina Czapka: - Przed sezonem nie spodziewałam się tak dobrego wyniku, W zawodach, które zaliczane były do Mistrzostw Czech i Polski, rywalizowaliśmy także o punkty Mistrzostw Europy Strefy Centralnej. Starty te były dla mnie udane i to spowodowało, że zdobyłam miejsce medalowe także w tym cyklu. Imprezy wchodzące w skład tego cyklu są organizowane na bardzo różnych torach i odbywają się w ośmiu krajach. Sezon 2007 był dla mnie bardzo ciężki i cieszę się bardzo z tych sukcesów. W przyszłym roku postaram się powalczyć o tytuł Mistrza Europy Strefy Centralnej. Korzystając z okazji chcę podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły sie do moim sukcesów. Dziękuję mojej ekipie, która w tym sezonie perfekcyjnie przygotowywała mi samochód. Dziękuję również moim sponsorom, bez których wsparcia nie osiągnęłabym tych rezultatów. Duże słowa uznania należą się również moim rywalom za sportową walkę na torze oraz wszystkim wiernym kibicom, którzy zawsze mnie otaczali i byli przy mnie. Jeszcze raz dziękuję !!!